+355 697075200  info@fillopune.al 1043 Tirane Hene - Shtune 09:00 - 18:00

Po kerkoni Punonjes? Publiko Njoftimin ne FilloPune.al

Po kerkoni punonjes per biznesin apo kompanin tuaj? Postoni njoftimin tuaj ne Portalin Fillopune.al. Mijera punekerkues te fushave dhe zanateve te ndryshme jane duke pritur njoftimet e reja. FilloPune.al ju mundeson te gjeni shpejt njeriun e duhur per kompanine tuaj. Ju mund te kontaktoni stafin e FilloPune.al per te kryer nje publikim njoftimi. Kontaktet e […]

Dua Pune

Dua Pune Per te gjithe punekerkuesit ne Shqiperi te cilet jane duke kerkuar nje pune te re. Portali FilloPune.al eshte nje mundesi e shkelqyer informimi per pozicionet e lira qe ndodhen ne kompani dhe biznese te ndryshme Shqiptare. Kompani dhe biznese te ndryshme zgjedhin portalin FilloPune.al per te publikuar vendet e tyre vakante te puneve. […]

Kerkoj pune!

FilloPune.al publikon njoftime per vende te lira pune nga kompani dhe biznese te ndryshme ne Shqiperi. Te cilat kane zgjedhur portalin FilloPune.al per te publikuar vendet vakante qe ndodhen ne stafin e tyre. Punet qe publikohen jane te fushave dhe zanateve te ndryshme. Punekerkuesit ne publikimet qe kryen FilloPune.al do te gjejne pershkrimin e punes […]

Tirane, vende te lira pune!

Pershendetje Miq te FilloPune.al! Punekerkuesit ne keto pozicione jane te lutur te dergojne CV e tyre ne adresen e email info@fillopune.al 1- Arkitekt 2- Inxhinier Ndertimi 3- Ekonomiste 4- Menaxher Shitjesh 5- Agjent Shitjesh 6- Agjent Imobiliar 7- Shitese ne Dyqan 8- Shitese ne Showroom 9- Programues 10- Operator ne Call Center Te gjitha pozicionet e […]

Këshilla për një aplikim pune të sukseshëm

Gjatë kërkimit të një pune për të diplomuar përshtypjet e para janë të rëndësishme. Për të shkëlqyer gjatë një aplikimi pune ndiqni këshillat e punëdhënësve më poshtë. Nuk ka dyshim për këtë, konkurrenca për punë nga të diplomuarit është e ashpër. Çdo ditë kompanitë marrin qindra aplikime nga të diplomuar që janë të etur për […]
29 Comments

Aftësi që punëdhënësit duan që ju të keni në CV-në tuaj

1.Komunikimi ( dëgjimi,të folurit, të shkruarit) 2.Lidershipi/ Aftësi menaxhuese Lider që nxit arritjen e qëllimeve, që krijon një klimë produktive, dhe motivon besim, mobilizon dhe trajnon punonjësit për të arritur standarte të larta të performancës. 3.Planifikon/ Organizon Nxitës i arritjeve, me aftësi planifikuese dhe organizative të shkëlqyera dhe me cilësi orientuese të detajuara. 4.Zgjidh problemet/Arsyeton/Krijues […]
951 Comments