+355 697075200  info@fillopune.al 1043 Tirane Hene - Shtune 09:00 - 18:00

Pizzeri Picante

Kerkohet Picajol!

Piceri Picante ofron vend te lire pune ne pozicionin: Picajol ne furre druri   Kriteret:
  • Me eksperience pune ne furre druri
  Piceri Picante ndodhet ne rr.Myslym Shyri ngjitur me BKT Pagesa shume e kenaqshme dhe kushte shume te mira pune. Te interesuarit jane te lutur te kontaktojne ne numerin e cel +355696291283
EUR Kohe e plote negotiable

JOB DETAIL

Piceri Picante ofron vend te lire pune ne pozicionin: Picajol ne furre druri

 

Kriteret:

  • Me eksperience pune ne furre druri

 

Piceri Picante ndodhet ne rr.Myslym Shyri ngjitur me BKT

Pagesa shume e kenaqshme dhe kushte shume te mira pune.

Te interesuarit jane te lutur te kontaktojne ne numerin e cel +355696291283