+355 697075200  info@fillopune.al 1043 Tirane Hene - Shtune 09:00 - 18:00

Resort Korca

Korce, vende te lira pune ne nje Resort Turistik

Boom Punesimesh ne qytetin e bukur te Korces 🙏â˜ș Se shpejti ne qytetin e Korces hapet Resorti me i madh dhe me i bukuri ne Ballkan 🙏 Kerkohen te punesohen ne keto pozicione :
‱ Financier ‱ Arketare ‱ Inxhinier IT ‱ Magzinier ‱ Ndihmes Magazinier ‱ Pasticier/e ‱ Prodhues Brumi ‱ Barmen ‱ Kuzhinier ‱ Ndihmes Kuzhinier ‱ Kamarier/e ‱ Ndihmes Kamarier ‱ Sanitare Hoteli ‱ Recepsioniste Te interesuarit jane te lutur te kontaktojne ne numrin e cel 0682035246
EUR Kohe e plote negotiable Expires in 2 weeks

JOB DETAIL

Boom Punesimesh ne qytetin e bukur te Korces 🙏â˜ș

Se shpejti ne qytetin e Korces hapet Resorti me i madh dhe me i bukuri ne Ballkan 🙏

Kerkohen te punesohen ne keto pozicione :

‱ Financier
‱ Arketare
‱ Inxhinier IT
‱ Magzinier
‱ Ndihmes Magazinier
‱ Pasticier/e
‱ Prodhues Brumi
‱ Barmen
‱ Kuzhinier
‱ Ndihmes Kuzhinier
‱ Kamarier/e
‱ Ndihmes Kamarier
‱ Sanitare Hoteli
‱ Recepsioniste

Te interesuarit jane te lutur te kontaktojne ne numrin e cel 0682035246