+355 697075200  info@fillopune.al 1043 Tirane Hene - Shtune 09:00 - 18:00

Klinike Dentare

Kerkohet Mjeke Stamatologe

Vend i lire Pune ne Qytetin e Rreshenit! Ofrohet vend i lire pune, pozicioni Mjeke Stomatologe e licensuar Pagese e kenaqshme dhe kushte te mira pune +siguracione ! Te interesuarit jane te lutur te kontaktojne : Cel : 0688366236
Rreshen
EUR Kohe e plote negotiable

JOB DETAIL

Vend i lire Pune ne Qytetin e Rreshenit!

Ofrohet vend i lire pune, pozicioni Mjeke Stomatologe e licensuar

Pagese e kenaqshme dhe kushte te mira pune +siguracione !

Te interesuarit jane te lutur te kontaktojne :

Cel : 0688366236