+355 697075200  info@fillopune.al 1043 Tirane Hene - Shtune 09:00 - 18:00

Qender Estetike Elite Hands Center

Sarande, kerkohen masazhatore!

Ne qytetin e Sarandes kerkohen Masazhatore per sezonin turistik. Te interesuarat jane te lutura te kontaktojne 0692758743 Pagesa dhe kushtet e punes shume te mira.
EUR E perkohshme negotiable Expires in 2 days

JOB DETAIL

Ne qytetin e Sarandes kerkohen Masazhatore per sezonin turistik.

Te interesuarat jane te lutura te kontaktojne 0692758743

Pagesa dhe kushtet e punes shume te mira.