+355 697075200  info@fillopune.al 1043 Tirane Hene - Shtune 09:00 - 18:00

Bar Pastel

Tirane, Bar Past’el kerkon te punesoj Ndihmes Kuzhiniere

Tirane vend i lire pune! Bar Past'el ofron vend te lire pune! Pozicioni i punes: Ndihmes Kuzhiniere Paga shume e kenaqshme dhe kushte shume te mira pune Kontakt: Cel 0693276143
EUR Kohe e plote negotiable Expires in 3 days

JOB DETAIL

Tirane vend i lire pune!

Bar Past’el ofron vend te lire pune!

Pozicioni i punes: Ndihmes Kuzhiniere

Paga shume e kenaqshme dhe kushte shume te mira pune

Kontakt: Cel 0693276143