+355 697075200  info@fillopune.al 1043 Tirane Hene - Shtune 09:00 - 18:00

Nona Plot me Gjona

Tirane, kerkohet kamarier/e F

Tirane, vend i lire pune! Lavazza Bar ofron vend te lire pune!đź‘Ś Pozicioni i punes: Kamarier/e F
Te jete serioze dhe e shkathet ne pune. Ofrohen kushte shume te mira pune dhe pagesa shume e kenaqshme Adresa: qendra Toptani shoping center Kontakt: 0697879189
EUR Kohe e plote negotiable Expires in 2 weeks

JOB DETAIL

Tirane, vend i lire pune!

Lavazza Bar ofron vend te lire pune!đź‘Ś

Pozicioni i punes: Kamarier/e F

Te jete serioze dhe e shkathet ne pune.

Ofrohen kushte shume te mira pune dhe pagesa shume e kenaqshme

Adresa: qendra Toptani shoping center

Kontakt: 0697879189