+355 697075200  info@fillopune.al 1043 Tirane Hene - Shtune 09:00 - 18:00

Century 21 Ring

Tirane, pozicione vakante per konsulent imobiliar ne zyren Century 21 Ring

POZICIONE VAKANTE PER KONSULENT IMOBILIAR NE ZYREN CENTURY 21 RING Cilat jane benefitet e te punuarit Agjent Imobiliar? Te jesh agjent nuk eshte vetem arsyeja e te qenit shef i vetes tende, por potenciali i punes qe te rrit cdo dite. Si nje Konsulent Imobiliar ju vendosni orarin tuaj te punes, zhvilloni nje database te klientit dhe Century 21 Ring eshte aty me ty per te rritur biznesin tuaj. Me strukturen tone konkurruese te komisionit dhe mundesite e bonusit, paketes se trajnimit suportit te zyres - nuk ka kufi per ate qe mund te fitoni. Kush Jemi Ne: Zyra eshte pjese e Century 21 Albania, kompani me pervoje 11 vjecare ne tregun e pasurive te paluajtshme ne Ballkan. Century 21 Ring eshte nje partner i besueshem per klientet tane duke krijuar marredhenie afatgjata te bazuara ne besim, respekt dhe sinqeritet. Rreth punes ne Century 21 Ring: C21 Ring eshte adresa e duhur ku do te gjeni profesionalizem, pergjegjesi dhe perkushtim. Ne ju ofrojme nje ambjent te ngrohte, pozitiv dhe bashkepunues. Nje staf korrekt dhe etike pune e cila ju hap rruget drejt nje karriere te re dhe te suksesshme. Kerkesat ndaj te punesuarit jane: - Aftesi shume te mira komunikuese dhe negociuese - Eksperience ne shitje ne sektorin imobiliar, bankar, call center, dhe jo vetem- Aftesi te mira per te punuar ne grup- Arsim i larte- Njohuri te nje gjuhe te huaj- Mosha mbi 25 vjecNese e ndien veten te perfshire dhe te interesuar, dergo CV ne:info@c21ring.alCel. : 069 29 22 257
EUR Kontrate negotiable Expires in 2 days

JOB DETAIL

POZICIONE VAKANTE PER KONSULENT IMOBILIAR NE ZYREN CENTURY 21 RING
Cilat jane benefitet e te punuarit Agjent Imobiliar?
Te jesh agjent nuk eshte vetem arsyeja e te qenit shef i vetes tende, por potenciali i punes qe te rrit cdo
dite. Si nje Konsulent Imobiliar ju vendosni orarin tuaj te punes, zhvilloni nje database te klientit dhe
Century 21 Ring eshte aty me ty per te rritur biznesin tuaj. Me strukturen tone konkurruese te
komisionit dhe mundesite e bonusit, paketes se trajnimit suportit te zyres – nuk ka kufi per ate qe mund
te fitoni.
Kush Jemi Ne:
Zyra eshte pjese e Century 21 Albania, kompani me pervoje 11 vjecare ne tregun e pasurive te
paluajtshme ne Ballkan. Century 21 Ring eshte nje partner i besueshem per klientet tane duke krijuar
marredhenie afatgjata te bazuara ne besim, respekt dhe sinqeritet.
Rreth punes ne Century 21 Ring:
C21 Ring eshte adresa e duhur ku do te gjeni profesionalizem, pergjegjesi dhe perkushtim. Ne ju ofrojme
nje ambjent te ngrohte, pozitiv dhe bashkepunues. Nje staf korrekt dhe etike pune e cila ju hap rruget
drejt nje karriere te re dhe te suksesshme.
Kerkesat ndaj te punesuarit jane:
– Aftesi shume te mira komunikuese dhe negociuese
– Eksperience ne shitje ne sektorin imobiliar, bankar, call center, dhe jo vetem- Aftesi te mira per te
punuar ne grup- Arsim i larte- Njohuri te nje gjuhe te huaj- Mosha mbi 25 vjecNese e ndien veten te
perfshire dhe te interesuar, dergo CV ne:info@c21ring.alCel. : 069 29 22 257