+355 697075200  info@fillopune.al 1043 Tirane Hene - Shtune 09:00 - 18:00

Supermarket Xhangolli

Tirane, Supermarket Xhangolli kerkon Sistemuese dhe Punonjese banaku(bulmeti)

Tirane, vende te lira pune! Supermarket Xhangolli ofrone vende te lira pune tek disa nga pikat e saj tek Stacioni i Trenit, Komuna e Parisit, Liqeni i Thate. Pozicionet: 1- Punonjese Banaku (Bulmeti)  2- Sistemuese Me ose pa eksperience Ofrohet page e kenaqshme dhe kushte te mira pune. Te interesuarit jane te lutur te kontaktojne 0697501090 dhe 0692954625  
EUR negotiable Expires in 1 week

JOB DETAIL

Tirane, vende te lira pune!

Supermarket Xhangolli ofrone vende te lira pune tek disa nga pikat e saj tek Stacioni i Trenit, Komuna e Parisit, Liqeni i Thate.

Pozicionet: 1- Punonjese Banaku (Bulmeti) 

2- Sistemuese

Me ose pa eksperience

Ofrohet page e kenaqshme dhe kushte te mira pune.

Te interesuarit jane te lutur te kontaktojne 0697501090 dhe 0692954625