+355 697075200  info@fillopune.al 1043 Tirane Hene - Shtune 09:00 - 18:00

Fast Food Kreperi & Piceri

Tirane, vend i lire pune! Kerkohet punonjese Fast food me eksperience.

Tirane, vend i lire pune! Nje nga shijet me te mrekullueshme te ushqimit te shpejt ne zonen e “ Zogut te Zi” Fast Food Piceri & Kreperi ofron vend te lire pune. 😋 Kerkohet te punesohet punonjese Fast Food me eksperience. Ofrohen kushte shume te mira pune dhe pagese shume e kenaqshme. Te interesuarit jane te lutur te kontaktojne ne numrin e cel 0692945874
EUR Kohe e plote negotiable Expires in 2 weeks

JOB DETAIL

Tirane, vend i lire pune!

Nje nga shijet me te mrekullueshme te ushqimit te shpejt ne zonen e “ Zogut te Zi” Fast Food Piceri & Kreperi ofron vend te lire pune. 😋

Kerkohet te punesohet punonjese Fast Food me eksperience.

Ofrohen kushte shume te mira pune dhe pagese shume e kenaqshme.

Te interesuarit jane te lutur te kontaktojne ne numrin e cel 0692945874