+355 697075200  info@fillopune.al 1043 Tirane Hene - Shtune 09:00 - 18:00

Vende te Lira Pune

Tirane, vend i lire pune! Kerkohet te punesohet Recepsioniste!

Tirane, vend i lire pune! Kerkohet te punesohet ne pozcionin Recepsioniste! Kriteret: 1- Mosha 22 vjece deri 32 vjece 2- Korrekte ne pune 3- Njohuri mbi programet kompiuterike dhe exel 4- Te njohe mire zonen e Tiranes 5-E komunikueshme Detyrat: Konfirmon dhe udhezon Orari i punes 08:00 me 16:00 Te interesuarat mund te telefonojne nga ora 10:00 me 16:00 tek nr 0697075200
EUR Kohe e plote negotiable Expires in 2 weeks

JOB DETAIL

Tirane, vend i lire pune!

Kerkohet te punesohet ne pozcionin Recepsioniste!

Kriteret:

1- Mosha 22 vjece deri 32 vjece

2- Korrekte ne pune

3- Njohuri mbi programet kompiuterike dhe exel

4- Te njohe mire zonen e Tiranes

5-E komunikueshme

Detyrat:

Konfirmon dhe udhezon

Orari i punes 08:00 me 16:00

Te interesuarat mund te telefonojne nga ora 10:00 me 16:00 tek nr 0697075200