+355 697075200  info@fillopune.al 1043 Tirane Hene - Shtune 09:00 - 18:00

La Famiglia

Tirane, vend i lire pune! La Famiglia kerkon Nd/Kuzhinier

Kompleksi La Famiglia tek Fresku ne Tirane ofrone vend te lire pune! Pozicioni i punes: Ndihmes Kuzhinier Pagesa e kenaqshme dhe kushte te mira pune. Te interesuarit jane te lutur te kontaktojne ne numrin e telefonit 0696996296
EUR Kohe e plote negotiable Expires in 2 weeks

JOB DETAIL

Kompleksi La Famiglia tek Fresku ne Tirane ofrone vend te lire pune!

Pozicioni i punes: Ndihmes Kuzhinier

Pagesa e kenaqshme dhe kushte te mira pune.

Te interesuarit jane te lutur te kontaktojne ne numrin e telefonit 0696996296