+355 697075200  info@fillopune.al 1043 Tirane Hene - Shtune 09:00 - 18:00

Mobileri Tirana

Tirane, vend i lire pune, ne pozicionin Tapicier!

Mobileri Tirana kerkon te punesoj Tapicier Mosha 20 deri 35 vjec Orari i punes nga e hena ne te shtune 07:00-16:00 Paga shume e kenaqshme dhe motivuese Kontakti per te interesuarit 0694087008
EUR Kohe e plote negotiable Expires in 4 days

JOB DETAIL

Mobileri Tirana kerkon te punesoj Tapicier

Mosha 20 deri 35 vjec

Orari i punes nga e hena ne te shtune 07:00-16:00

Paga shume e kenaqshme dhe motivuese

Kontakti per te interesuarit 0694087008