+355 697075200  info@fillopune.al 1043 Tirane Hene - Shtune 09:00 - 18:00

Bar Pastel

Tirane, vend i lire pune! Pastel kerkon Shitese dhe Banakiere ne pasticeri

Vend i liure pune! Pastel Pasticeri tek Komuna e Parisit dhe tek Qyteti Studenti kerkon staf Pozicionet : Shitese dhe Banakiere Ofrohet page dhe kushte shume te mira pune te interesuarat jane te lutur te kontaktojne tek nr i tel 0692026662 ose 0692792002
EUR Kohe e plote negotiable Expires in 6 days

JOB DETAIL

Vend i liure pune!

Pastel Pasticeri tek Komuna e Parisit dhe tek Qyteti Studenti kerkon staf

Pozicionet : Shitese dhe Banakiere

Ofrohet page dhe kushte shume te mira pune

te interesuarat jane te lutur te kontaktojne tek nr i tel 0692026662 ose 0692792002