+355 697075200  info@fillopune.al 1043 Tirane Hene - Shtune 09:00 - 18:00

Garden Bar

Tirane, vende te lira pune! Garden Bar kerkon te punesoj 2 Kamarier/e ose Kamarier

Tirane, vende te lira pune! Garden Bar ambient familjar, shplodhes tek Bulevardi “ Bajram Curri” prane Hotel Diplomat 2, ofron 2 vende te lira pune: Pozicioni i punes: Kamarier/e ose Kamarier
Ofrohen kushte shume te mira pune dhe page mbi nivelin e tregut. Te interesuarit jane te lutur te kontaktojne ne numrin e cel 0699677863
EUR negotiable Expires in 2 weeks

JOB DETAIL

Tirane, vende te lira pune!

Garden Bar ambient familjar, shplodhes tek Bulevardi “ Bajram Curri” prane Hotel Diplomat 2, ofron 2 vende te lira pune:

Pozicioni i punes: Kamarier/e ose Kamarier

Ofrohen kushte shume te mira pune dhe page mbi nivelin e tregut.

Te interesuarit jane te lutur te kontaktojne ne numrin e cel 0699677863