+355 697075200  info@fillopune.al 1043 Tirane Hene - Shtune 09:00 - 18:00

Mobileri Tirana

Tirane, vende te lira pune! Mobileri Tirana kerkon te punetor transporti!

Mobileri Tirana kerkon te punesoje punetor transporti, Punetori i trasportit kujdeset per zhvendosjen e mobiljeve nga magazina drejt klientit. Mosha e kerkuar: 18 vjec deri 30 vjec Ofrohet pagese shume e kenaqshme dhe kushte te mira pune. Kerkohen persona qe duan nje pune stabel. Te interesuarit jane te lutur te kontaktojne ne numrin e telefonit 0682069885
EUR Kohe e plote negotiable Expires in 1 week

JOB DETAIL

Mobileri Tirana kerkon te punesoje punetor transporti,

Punetori i trasportit kujdeset per zhvendosjen e mobiljeve nga magazina drejt klientit.

Mosha e kerkuar: 18 vjec deri 30 vjec

Ofrohet pagese shume e kenaqshme dhe kushte te mira pune.

Kerkohen persona qe duan nje pune stabel.

Te interesuarit jane te lutur te kontaktojne ne numrin e telefonit 0682069885