+355 697075200  info@fillopune.al 1043 Tirane Hene - Shtune 09:00 - 18:00

Mobileri Tirana

Tirane, vende te lira pune ne pozicionin Rrobaqepse Tapicerie?

Firma Cavallo Sofa ne Vaqarr, ofrone vende te lira pune! Pozicioni i punes: Robaqeose Tapicerie Kriteret: 1- Te kene eksperience pune ose te jene njohese e mire e ketij profesioni 2- Mosha e preferuar 18-28 vjece Kushtet e punes: Ambinet dhe kushte komode pune. Paga shume e kenaqshme transport i siguruar nga firma Kontakti per te interesuarat: tel 0683194715
EUR Kohe e plote negotiable Expires in 3 days

JOB DETAIL

Firma Cavallo Sofa ne Vaqarr, ofrone vende te lira pune!

Pozicioni i punes: Robaqeose Tapicerie

Kriteret:

1- Te kene eksperience pune ose te jene njohese e mire e ketij profesioni

2- Mosha e preferuar 18-28 vjece

Kushtet e punes:

Ambinet dhe kushte komode pune.

Paga shume e kenaqshme

transport i siguruar nga firma

Kontakti per te interesuarat: tel 0683194715